Nóż segmentowy ostrze 18mm OLFA ML
Nóż segmentowy ostrze 18mm OLFA ML
  • -3%
Nóż segmentowy ostrze 18mm OLFA ML
Nóż segmentowy ostrze 18mm OLFA ML

Nóż segmentowy ostrze 18mm OLFA ML

30,13 zł 31,06 zł -3%
Brutto

Darmowa wysyłka już od 140zł
W magazynie 3 szt.
Index 1006

 
c070566041bb773c6f9d322335328ebb.jpg

Noże segmentowe OLFA z systemem AutoLock

Nóż segmentowy na ostrza o szerokości 18mm ze stalowym, lakierowanym korpusem.

  • Nóż odporny na najtrudniejsze warunki pracy, także na podwyższoną temperaturę.
  • Kształt rękojeści wzorowany na modelu 180-BLACK - jednym z najdłużej produkowanych noży OLFA i wielokrotnie nagradzanym.
  • Nóż wyposażony w system automatycznej blokady ostrza pozwalający obsługiwać nóż jedną ręką, co znacznie ułatwia pracę i zwiększa bezpieczeństwo użytkownika.

Rynkowe oznaczenie mechanizmu automatycznej blokady ostrza stosowanego w nożach OLFA. Rozwiązanie to stosowane było pierwotnie tylko w nożach z ostrzami 18mm, czyli w grupie narzędzi "Heavy Duty". W późniejszym okresie zostało również zastosowane w bardziej zaawansowanych modelach noży grupy "Standard" z ostrzami 9mm.

System Auto Lock 

  • System Auto Lock został opracowany i skonstruowanyw celu poprawy wygody i bezpieczeństwa posługiwania się nożami segmentowym.
  • Zasada działania mechanizmu Auto Lock polega na tym, że przy naciśnięciu suwaka w kierunku do przodu lub do tyłu - mechanizm automatycznie odblokowuje ostrze pozwalając na jego wysunięcie lub cofnięcie.
  • Natychmiast po zwolnieniu nacisku na suwak, mechanizm automatycznie unieruchamia ostrze i uniemożliwia jego cofnięcie się lub wysunięcie w czasie pracy.
853d690140ff4df63ee4f3660ddf6f67.jpg

UWAGA

Ostrza OLFA są niezwykle ostre. Podczas cięcia i wymiany ostrza zachowaj szczególną ostrożność. Zużyte ostrza mogą być również niebezpieczne - przed wyrzuceniem zabezpiecz je wykorzystując np. pojemniki, w których dostarczane są nowe ostrza lub też skorzystaj ze specjalnych pojemników DC-2 i DC-4.

Noże i ostrza przechowuj w miejscach niedostępnych dla dzieci !

3 Przedmioty
No reviews
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.