Ostrza segmentowe czarne 9mm OLFA ASBB-10 - 10szt|2max.pl
Ostrza segmentowe czarne 9mm OLFA ASBB-10 - 10szt|2max.pl
Ostrza segmentowe czarne 9mm OLFA ASBB-10 - 10szt|2max.pl
Ostrza segmentowe czarne 9mm OLFA ASBB-10 - 10szt|2max.pl

Ostrza segmentowe czarne 9mm OLFA ASBB-10 - 10szt

9,40 zł
1551 osób kupiło

warranty Polska dystrybucja. Pełna gwarancja producenta.
return 30 dni na zwrot towaru - szybkie i wygodne zwroty
 
Ostrza segmentowe czarne 9mm OLFA ASBB-10 - 10szt
Zwykłe ostrza segmentowe a czarne ostrza ExcelBlack

W stosunku do standardowych ostrzy AB, w czarnych ostrzach ABB zmniejszony został kąt ostrzenia i zwiększona szerokość ostrzenia. W efekcie tych zmian początkowa zdolność przecinania ostrzy ExcelBlack okazała się o 25% wyższa od standardowych (srebrnych) ostrzy OLFA a w stosunku do ostrzy innych producentów osiągnęła wynik blisko dwukrotnie wyższy.

Dzięki temu ostrza ABB świetnie sprawdzają się wśród profesjonalistów i wszystkich wykonujących prace wymagające uzyskania perfekcyjnej, gładkiej krawędzi cięcia.

Świetnie nadaje się  do cięcia miękkich materiałów takich jak karton, guma, styropian, korek, skóra, papier itp.  Grubość ostrza 0,38mm,  długość krawędzi tnącej 80mm,  13 segmentów roboczych.

Opakowania:  ASBB-10 zawiera 10 ostrzy w plastikowym pudełku.

Kąt krawędzi tnącej w tych ostrzach jest mniejszy, dzięki czemu tną one łatwiej i przy użyciu mniejszej siły, a uzyskiwane w trakcie cięcia krawędzie są gładkie i niepostrzępione.

Ostrza tej serii przeznaczone są do cięcia takich trudnych materiałów jak: cienkie folie, gąbki, pianki, spieniony polistyren, papier, karton, płyty kartonowo-styropianowe itp. W przypadku przecinania twardych materiałów lub cięcia na twardym podłożu, ostrza te mogą tępić się nieco szybciej niż ostrza standardowe. Kształt krawędzi tnącej czarnych ostrzy powoduje bowiem, że są one bardziej wrażliwe na wykruszenia krawędzi tnącej. Jednak skuteczność przecinania - w porównaniu z ostrzami standardowymi - jest znacznie wyższa.

Przewaga ostrzy ExcelBlack nad ostrzami standardowymi uwidacznia się zwłaszcza w przypadku zastosowania jako podłoża do cięcia mat podkładowych OLFA. Do typowych prac, które nie stawiają najwyższych wymagań bardziej uzasadnione jest korzystanie ze standardowych ostrzy OLFA.

Ostrza segmentowe czarne 9mm OLFA ASBB-10 - 10szt

UWAGA!

Ostrza OLFA są niezwykle ostre. Podczas cięcia i wymiany ostrza zachowaj szczególną ostrożność. Zużyte ostrza mogą być również niebezpieczne - przed wyrzuceniem zabezpiecz je wykorzystując np. pojemniki, w których dostarczane są nowe ostrza lub też skorzystaj ze specjalnych pojemników DC-2 i DC-4.

Noże i ostrza przechowuj w miejscach niedostępnych dla dzieci !

743 Przedmioty

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń