Seria X-Design to flagowe rękojeści noży użytkowych OLFA z gumowym uchwytem w kształcie litery X. Oprócz wyrazistej żółto-czarnej kolorystyki narzędzia te cechuje duża wytrzymałość. Uchwyt jest wykonany z antypoślizgowego elastomeru wzmocnionego polipropylenem. Seria OLFA X-design jest szeroko stosowana przez profesjonalistów na całym świecie.

01

The Grip with a High Performance

Uchwyt X-design jest wykonany metodą podwójnego formowania wtryskowego, łącząc żywicę wzmocnioną włóknem szklanym i antypoślizgową żywicę elastomerową. Połączenie dwóch różnych żywic, uformowanych w jeden element, naturalnie pasuje do dłoni.

Lista produktów z tą funkcjonalnością

02

Acetone Resistant

Większość uchwytów X-design jest odporna na działanie rozpuszczalników, kwasów, olejów i smarów. Gdy farba i inne płyny na bazie rozpuszczalników organicznych przylegają do uchwytu, wygodnie jest wyczyścić uchwyt acetonem.

Lista produktów z tą funkcjonalnością

03

For cutting hard/thick materials

Dzięki antypoślizgowemu i stabilnemu uchwytowi jest wystarczająco mocny, aby ciąć grube i twarde materiały, takie jak podłogi i płyty gipsowo-kartonowe.

Lista produktów z tą funkcjonalnością

04

Multi-Pick

Wbudowana metalowa płetwa świetnie sprawdza się przy otwieraniu puszek z farbą i robieniu linii w kartonowych pudłach.

Lista produktów z tą funkcjonalnością

05

Scrape off whatever is left

Zeskrob starą farbę i rdzę, aby przygotować się do prac malarskich. Skrobaki XSR doskonale nadają się do stosowania w miejscach wymagających trudnych prac przygotowawczych.

Lista produktów z tą funkcjonalnością

06

Lista naszych produktów z serii X-design

Produkt dodany do listy życzeń