Noże

Odkryj różnorodność noży, idealnych na każdą okazję. Twój niezawodny towarzysz na każdą przygodę.

Planujesz daleką podróż do miejsc oddalonych od miejskiej cywilizacji, czy też krótką wycieczkę poza miasto? W każdym przypadku niezastąpionym elementem twojego ekwipunku powinien być nóż. Niezależnie od złożoności zadań, które przed tobą stoją - od prostych codziennych czynności do skomplikowanych wyzwań - nasz asortyment zawiera nóż idealny dla ciebie. Sprawdź różne modele noży dostępne w sklepie internetowym 2max.pl.

Noże survivalowe dla entuzjastów ekstremalnych wrażeń

Jaki nóż wybrać? To zależy od celu i miejsca twojej wyprawy. Wybierając nóż survivalowy, zwróć uwagę na cechy miejsc, do których się wybierasz, i próbuj przewidzieć sytuacje, które mogą cię tam spotkać. W podstawowych czynnościach, takich jak otwieranie puszki czy cięcie gałązek, sprawdzi się składany nóż z ząbkami – scyzoryk – lub solidny nóż z stałą głownią. Kluczowe jest, aby nóż był dopasowany do wyzwań, które cię czekają.

Jeśli szukasz uniwersalnego narzędzia, które będzie ci towarzyszyć w każdych warunkach, wybierz model poręczny - niezbyt duży i niezbyt ciężki. Ważne, aby jego głownia była wykonana z hartowanej, mocnej stali, a rękojeść idealnie pasowała do twojej dłoni. Grubsze i mocniejsze ostrze umożliwi ci batonowanie, a cieńsze - precyzyjne prace. Najlepsze noże survivalowe mają zwykle grubość od 4 do 6,35 mm. Najważniejsze jest jednak, aby nóż był idealnie dopasowany do twoich potrzeb.

Noże składane czy noże z stałą głownią?

Cenisz sobie dyskrecję i wygodę? Wybierz nóż składany. Zajmuje niewiele miejsca, a jego otwarcie jest możliwe błyskawicznie jedną ręką. Model z klipsem umożliwi łatwe przymocowanie go do paska spodni lub w innym dogodnym miejscu. Dzięki blokadzie przeciwdziałającej przypadkowemu otwarciu, zawsze będziesz czuł się bezpiecznie. Sprawdź noże składane dostępne na 2max.pl.

Natomiast nóż z stałą głownią lepiej sprawdzi się w trudniejszych warunkach, gdy potrzebujesz podważać, rozcinować konary czy drążić otwory. Jest bardziej wytrzymały niż model

Pokaż więcej
Filtruj według
Cena
Producent
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.