30 dni na zwrot towaru (szybkie i wygodne zwroty)

Jeżeli nie minęło 30 dni od daty otrzymania towaru zakupionego na odległość, bez podawania przyczyny możesz go zwrócić. Zwrot środków zwykle dokonujemy w terminie 3 dni roboczych, nie dłużej jednak jak 14 dni. Czas jest zależny od ilości zwrotów, które aktualnie znajdują się w kolejce do rozpatrzenia.

[BANER-WZ]

Skorzystanie z zaproponowanej przez nas metody dokonania odstąpienia od umowy jest najprostsze i najszybsze, ale nie jest obowiązkowe, mogą Państwo skorzystać z dowolnego wzoru formularza, a aby zachować termin (30 dni) do odstąpienia, wystarczy wysłanie takiej informacji przed upływem tego terminu.

Pamiętaj, możesz wybrać dowolnego przewoźnika, o ile ten dostarczy towar pod nasz adres. Jeśli zdecydujesz się odesłać towar za pośrednictwem Paczkomatów InPost, wybierz na stronie przewoźnika opcję "Paczkomat lub Paczkopunkt -> Dom lub firma" (dostawa kurierem do naszej siedziby).

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.