Jeżeli nie minęło 30 dni od daty otrzymania towaru zakupionego na odległość, bez podawania przyczyny możesz go zwrócić.

Wypełnij formularz zwrotu Następnie spakuj towar i koniecznie dołącz do przesyłki wypełniony formularz zwrotu. Oczywiście, nie musisz korzystać z naszych formularzy, a skorzystać z innych lub samodzielnie sporządzić stosowne pismo. Masz tutaj pełną dowolność!Na koniec wyślij zwracane produkty pod adres:

2max.pl (z dopiskiem "ZWROT")
ul. Andrukiewicza 6 lok. 57
15-204 Białystok

Pamiętaj, możesz wybrać dowolnego przewoźnika, o ile ten dostarczy towar pod nasz adres. Jeśli zdecydujesz się odesłać towar za pośrednictwem Paczkomatów InPost, wybierz na stronie przewoźnika opcję "Paczkomat lub Paczkopunkt -> Dom lub firma" (dostawa kurierem do naszej siedziby).

Skorzystanie z przedstawionej metody dokonania odstąpienia od umowy jest najprostsze i najszybsze, ale nie jest obowiązkowe, mogą Państwo skorzystać z dowolnego wzoru formularza, a aby zachować termin (30 dni) do odstąpienia, wystarczy wysłanie takiej informacji przed upływem tego terminu.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.