Olfa - Noże z ostrzem łamanym

Noże bardzo wytrzymałe - 25mm

Extra Heavy-Duty Models

Noże typu Extra Heavy-Duty do cięcia grubych materiałów przy użyciu dużej siły. Idealne do cięcia wykładzin dywanowych i winylowych, skóry, gumy, tworzyw sztucznych i innych mocnych materiałów przemysłowych. Ostrze blokowane pokrętłem oraz prowadnica z nierdzewnej blachy o grubości 1mm zapewniają maksymalną kontrolę nad ostrzem i trwałość narzędzia.

Noże wytrzymałe - 18mm

Heavy-Duty Models

Noże typu HEAVY-DUTY do różnorodnych zastosowań przemysłowych, zrób-to-sam, hobby i rzemiosła. Łatwo przecinają płyty z tworzyw sztucznych, sklejkę, wykładziny podłogowe, styropian, tekturę, gumę itp. Szeroka gama rękojeści z wysokoudarowego ABS, elastomeru lub polimeru wzmocnionego włóknem szklanym. Prowadnice ostrza z nierdzewnej blachy stalowej o grubości 0,8mm pozwalają na cięcie z użyciem dużej siły. Ostrze blokowane za pomocą pokrętła lub automatycznej blokady w suwaku.

Noże średniej wielkości - 12,5mm

Medium-Sized Models

Noże typu MEDIUM łączą w sobie zalety noży STANDARD czyli lekką, kompaktową rękojeść oraz noży HEAVY DUTY czyli należytą sztywność ostrza. Sztywność tą zapewnia zwiększona do 0,45mm grubość ostrza. Dzięki temu cięcie grubszych materiałów takich jak karton i tektura jest dużo łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Noże do standardowych zastosowań - 9mm

Standard-Duty Models

Noże typu STANDARD, do różnorodnych zastosowań wymagających precyzji i dokładnego cięcia. Idealne do cięcia papieru, folii, tapet, płyt styropianowo-kartonowych itp. Ostrze blokowane jest przy użyciu pokrętła, suwaka lub też poprzez automatyczną blokadę ostrza.

Noże do tapet

Wallcovering Cutters

Noże do tapet z cieńszym ostrzem.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszych sklepów.